ورقهای شادولاین:

 

شادولاین چیست؟

ورق طرح شادولاین از جمله زیباترین طرح‌ های موج دار ورق شیروانی می‌باشد. طرح این نوع ورق‌ ها طرحی کلاسیک شبیه به ذوزنقه است که در ابتدا بیشتر بر روی ساندویچ پانل اجرا می‌ شد. ولی با افزایش تقاضا برای این طرح استفاده از آن روز به روز گسترش یافته و بر روی سقف‌ های مختلف اجرا گردید. با توجه به تعداد کنگره‌ های ورق این نوع طرح و همچنین کار دهی مفید آن. این ورق از جمله محبوب‌ ترین طرح‌ های موج‌ دار شیروانی گردیده است.
این طرح از ضخامت ۰.۳ تا ۰.۷ میلی‌متر با ورق‌های گالوانیزه و گالوانیزه رنگی در گروه صنعتی پارسه قابل تولید و عرضه است.

مزایا و فواید شادولاین

نصب سریع و آسان
زیبایی و قیمت مناسب نسبت به محصولات مشابه دیگر
وزن سبک و ایمنی بالا در برابر زلزله
مقاومت در برابر رطوبت آب و هوا
یکپارچگی و عدم شکستگی به مرور زمان

شادولاین

ورق گالوانیزه شادولاین کاربرد متنوعی دارد که از آن جمله می توان به پوشش سقف های شیروانی به پر کاربرد ترین حالت و یا استفاده از دور زمین و حصار ساختمان می باشد.

این ورق در دو ابعاد گسترده ورق ۱۰۰ سانت و ۱٫۲۵ سانتی متر تولید می گردد. که کار مفید ۱۰۰سانتی متر ۷۸ سانت مفید بعد از نصب می شود و گسترده ۱٫۲۵ کار مفید ۱۰۵ سانت مفید می باشد.

موارد استفاده از شادولاین

مناسب جهت پوشش سقف و دیوار سوله

مشخصات فنی طرح شادولاین ( گالوانیزه – رنگی )

 
گسترده ورق بعد از فرمینگ بعد از نصب ( کاردهی مفید) وزن (برای ورق ۰٫۵ میل)/ در هر متر مربع مفید
۱۰۰ سانت ۹۲ سانت ۸۲ سانت ۴٫۷ کیلوگرم
۱۲۵ سانت ۱۱۵ سانت ۱۰۵ سانت ۴٫۷ کیلوگرم

 

شادولاین فرمینگ خاصی از ورق گالوانیزه می باشد که موجهای با فاصله بصورت گرد در عرض ورق ایجاد می کند. طرح کرکره سینوسی ابتدایی‌ ترین طرح ورق‌ های موج دار که از زمان‌های دور تولید و به بازار عرضه می‌شود. ورق‌های موج دار شیروانی جهت پوشش سقف ‌های شیروانی از متریال مختلفی استفاده می‌شود، که این متریال ها را (با توجه به گسترش استفاده از ورق‌های فلزی) می‌توان به دو دسته پوشش‌های فلزی و پوشش‌های غیر فلزی تقسیم نمود

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *